przenośniki

Wyślij zapytanie

Wiadomość wysłana
Loading

 

 

 

diamenty forbsagazele biznesu     

Przenośniki płytkowe FlexMove

przenośniki płytkowe przenośniki płytkowe przenośniki płytkowe FlexMove

 

   Systemy oparte na przenośnikach płytkowych coraz częściej znajdują zastosowanie w procesach technologicznych. W transporcie mało gabarytowych produktów stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych rozwiązań. FlexMove to wysokiej jakości elastyczny system oparty na modułowej budowie pozwalającej na łatwe tworzenie dowolnej długości linii technologicznych.

 

Jakość

   Nasze przenośniki budujemy z anodowanych profili aluminiowych lub stali kwasoodpornej. Łańcuchy płytkowe, które pełnią rolę elementów transportujących wykonane są z poliacetalu, który charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz wysoką odpornością na ścieranie. Napęd realizowany jest za pośrednictwem motoreduktora. Mocną stroną systemu FlexMove jest szeroka gama dedykowanych komponentów oraz dbałość o szczegóły na poziomie projektowania i realizacji.

 

Elastyczność

   Stawiamy na indywidualne rozwiązania. Rozumiemy, że każdy produkt jest inny i każdy potrzebuje indywidualnego podejścia z naszej strony. Nasz system to kilka różnych szerokości łańcuchów, małe promienie skrętu, możliwość budowania nawet 30 metrowych pojedynczych odcinków oraz dedykowane narzędzia do tworzenia rozbudowanych układów. Należy również podkreślić kompatybilność FlexMove z konkurencyjnymi produktami. Nasze komponenty mogą być stosowane jako części zamienne w podobnych systemach (oferujemy łańcuchy, relingi, główki napędowe, ślizgi, itp.).

 

Wydajność

   System FlexMove to kolejny krok do zwiększenia wydajności operacyjnej. Takie parametry jak wysoka prędkość (do 50 m/min), modułowość (łączenie elementów poziomych z pionowymi, odcinki proste, łuki), łatwa adaptacja do istniejącej infrastruktury zakładu (możliwość mocowania do ścian, stropu) usprawniają realizację zadań logistycznych i zwiększają efektywność.

 

Estetyka

   FlexMove kładzie duży nacisk na stylistykę i ergonomię swoich urządzeń. Nowoczesny, lekki design sprawia bardzo pozytywne wrażenie wizualne. Dbałość o szczegóły oraz jakość zastosowanych materiałów tworzy spójną całość. Systemy FlexMove to rozwiązania dla nowoczesnych przedsiębiorstw.

 

Systemy FlexMove pracują między innymi w branżach:

  • spożywcza,
  • rozlewnicza,
  • motoryzacyjna,
  • elektroniczna,
  • elektryczna,
  • farmaceutyczna,
  • higieniczna,
  • logistyczna.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

           

       Translog Systems Sp. z o.o. ul. Domaniewska 44, 02-672 Warszawa

               © 2015 Translog Systems. All rights reserved.

 

 

 

               

Agencja interaktywna Vertes Design